Vyhledávač olejů

Vyhledávač olejů OMV

Vyhledávač olejů OMV je jednoduchý nástroj, který Vám pomůže vybrat vhodný olej pro široké spektrum vozů, strojů a jiné techniky. Naleznete zde doporučení produktu, odpovídající produktový list a rovněž i informace ohledně bezpečnosti použití konkrétního produktu.

Jednoduše klikněte na odkaz viz níže a vyberte model z rolovacích menu, abyste se vyhnuli domněnkám, který produkt je ten správný!

http://www.omv.cz/portal/01/cz/omv_cz/Motoriste/eSluzby/Prehled_produktu

Doporučení Vyhledávače olejů OMV jsou shrnutími, které slouží jako prvotní ukazatele při výběru olejů OMV BIXXOL nebo jiných maziv. Vždy proto mějte na paměti doporučení a informace od výrobce vozu v příslušných dokumentech vozu, protože jen tyto doporučení jsou závazná.

NA VÁŠ DOTAZ...

captcha

Vaše zpráva (po zanechání vzkazu Vás budeme co nejdříve kontaktovat)

Jsem si vědom/a, že vyplněním kontaktního formuláře poskytuji Správci údajů (Pavel Cigánek, IČ: 65908317, se sídlem Sídliště 552/1, 783 13 Štěpánov) své osobní údaje, které bude Správce zpracovávat na základě oprávněného zájmu, tj. zajištění služby. Tzn. pomocí uvedeného e-mailu či telefonního čísla bude Správce zájemce o jeho služby kontaktovat.

Aktuality

28. 07. 2015

Rozšíření sortimentu o produkty značky LUKOIL

Od 2. pololetí 2015 jsme rozšířili sortiment o základní řadu olejů a maziv značky LUKOIL. Ve velké míře splňují a ve většině případů převyšují stran specifikací normy produktů OMV. Produkty … pokračovat »

15. 03. 2015

Dodávky produktů značky LUKOIL

Od 2. čtvrtletí 2015 nabízíme možnost dodávek olejů značky LUKOIL vyráběných v provozu OMV ve Vídni. Případné bližší informace Vám rádi poskytnou naši obchodní zástupci.