Vyhledávač olejů

Vyhledávač olejů OMV

Vyhledávač olejů OMV je jednoduchý nástroj, který Vám pomůže vybrat vhodný olej pro široké spektrum vozů, strojů a jiné techniky. Naleznete zde doporučení produktu, odpovídající produktový list a rovněž i informace ohledně bezpečnosti použití konkrétního produktu.

Jednoduše klikněte na odkaz viz níže a vyberte model z rolovacích menu, abyste se vyhnuli domněnkám, který produkt je ten správný!

http://www.omv.cz/portal/01/cz/omv_cz/Motoriste/eSluzby/Prehled_produktu

Doporučení Vyhledávače olejů OMV jsou shrnutími, které slouží jako prvotní ukazatele při výběru olejů OMV BIXXOL nebo jiných maziv. Vždy proto mějte na paměti doporučení a informace od výrobce vozu v příslušných dokumentech vozu, protože jen tyto doporučení jsou závazná.

  NA VÁŠ DOTAZ...

  captcha

  Vaše zpráva (po zanechání vzkazu Vás budeme co nejdříve kontaktovat)

  Jsem si vědom/a, že vyplněním kontaktního formuláře poskytuji Správci údajů (Pavel Cigánek, IČ: 65908317, se sídlem Sídliště 552/1, 783 13 Štěpánov) své osobní údaje, které bude Správce zpracovávat na základě oprávněného zájmu, tj. zajištění služby. Tzn. pomocí uvedeného e-mailu či telefonního čísla bude Správce zájemce o jeho služby kontaktovat.

  Aktuality

  3. 01. 2021

  Změna v rámci poskytovaných služeb

  S ohledem na novou legislativu v rámci likvidace nebezpečných odpadů není již možné v současné době poskytovat službu zpětného odběru znečištěných olejů. Tuto službu si musí zajistit odběratel sám prostřednictvím … pokračovat »

  3. 01. 2021

  Zahájení činnosti v roce 2021

  Činnost firmy bude zahájena v tomto roce v pondělí 4. ledna. Provozní doba provozovny je beze změny, tj. pondělí – pátek, 7 – 15.30 hod.