Podporujeme

Během celého roku se účastníme řady sponzorských akcí. Jedná se např. o závodní činnost našeho zaměstnance pana Pavla Kotka, akcí pořádaných TJ Štěpánov a obcí Štěpánov, z menších záležitostí rybářské závody každoročně pořádané v přilehlé obci Benátky, z akcí většího formátu např.Rallysprint Kopná 2014 a další. V naší galerii můžete v příslušných záložkách zhlédnout i několik fotografií, které budeme postupně doplňovat.

  NA VÁŠ DOTAZ...

  captcha

  Vaše zpráva (po zanechání vzkazu Vás budeme co nejdříve kontaktovat)

  Jsem si vědom/a, že vyplněním kontaktního formuláře poskytuji Správci údajů (Pavel Cigánek, IČ: 65908317, se sídlem Sídliště 552/1, 783 13 Štěpánov) své osobní údaje, které bude Správce zpracovávat na základě oprávněného zájmu, tj. zajištění služby. Tzn. pomocí uvedeného e-mailu či telefonního čísla bude Správce zájemce o jeho služby kontaktovat.

  Aktuality

  3. 01. 2021

  Změna v rámci poskytovaných služeb

  S ohledem na novou legislativu v rámci likvidace nebezpečných odpadů není již možné v současné době poskytovat službu zpětného odběru znečištěných olejů. Tuto službu si musí zajistit odběratel sám prostřednictvím … pokračovat »

  3. 01. 2021

  Zahájení činnosti v roce 2021

  Činnost firmy bude zahájena v tomto roce v pondělí 4. ledna. Provozní doba provozovny je beze změny, tj. pondělí – pátek, 7 – 15.30 hod.