Podporujeme

Během celého roku se účastníme řady sponzorských akcí. Jedná se např. o závodní činnost našeho zaměstnance pana Pavla Kotka, akcí pořádaných TJ Štěpánov a obcí Štěpánov, z menších záležitostí rybářské závody každoročně pořádané v přilehlé obci Benátky, z akcí většího formátu např.Rallysprint Kopná 2014 a další. V naší galerii můžete v příslušných záložkách zhlédnout i několik fotografií, které budeme postupně doplňovat.

NA VÁŠ DOTAZ...

captcha

Vaše zpráva (po zanechání vzkazu Vás budeme co nejdříve kontaktovat)

Jsem si vědom/a, že vyplněním kontaktního formuláře poskytuji Správci údajů (Pavel Cigánek, IČ: 65908317, se sídlem Sídliště 552/1, 783 13 Štěpánov) své osobní údaje, které bude Správce zpracovávat na základě oprávněného zájmu, tj. zajištění služby. Tzn. pomocí uvedeného e-mailu či telefonního čísla bude Správce zájemce o jeho služby kontaktovat.

Aktuality

28. 07. 2015

Rozšíření sortimentu o produkty značky LUKOIL

Od 2. pololetí 2015 jsme rozšířili sortiment o základní řadu olejů a maziv značky LUKOIL. Ve velké míře splňují a ve většině případů převyšují stran specifikací normy produktů OMV. Produkty … pokračovat »

15. 03. 2015

Dodávky produktů značky LUKOIL

Od 2. čtvrtletí 2015 nabízíme možnost dodávek olejů značky LUKOIL vyráběných v provozu OMV ve Vídni. Případné bližší informace Vám rádi poskytnou naši obchodní zástupci.